پیام تبریک دکتر خوشدل به مناسبت فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران همزمان با فرا رسیدن میلاد اسوه صبر، حضرت زینب (س) و روز پرستار پیام تبریکی صادر کرد.

پیام تبریک دکتر خوشدل به مناسبت فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، همرمان با فرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار، دکتر علیرضا خوشدل، معاون علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با صدور پیامی این روز خجسته را تبریک و از زحمات کلیه پرستاران بویژه پرستاران دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و مراکز درمانی تابعه تقدیر و تشکر کرد.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

واصْبرْ فإنّ اللّه لا یضیع أجْر الْمحْسنین (115،هود)
در آستانه خجسته میلاد پرستار حریم ولایت حضرت زینب (س) و گرامیداشت مقام والای پرستار، این واژه آسمانی که تراوش زندگی از دستان پر مهرش می ریزد و ضرب آهنگ قدمهایش امید را به رگهای حیات جاری می سازد و فرا رسیدن بلندترین شب سال که بهترین مجال برای نگاهی کوتاه به لحظه هایی است که بی شک پیامی ارزشمند برای زیبا زیستن ما حتی برای دقیقه ای است.
تقارن این ایام، شور، همدلی و وفاق را در این مناسبتهای ارزشمند و جاودان بزرگ می داریم.
به همین منظور زمین را به عطر نامش آذین میبندیم و مراتب تقدیرو تشکر بی شاهبه خود را به ویژه در این غوغای عالمگیر ویروس  کرونا، نثار دستهای مهربانتان کرده و سلامتی و تندرستی شما و عزیزانتان را از طبیب همه عالم خواستاریم.
امید که قدردان لطف بیکران الهی در کسوت مقدس پرستاری بوده و همواره در کاهش آلام دردمندان و نیازمندان جامعه پیشتاز 
باشید.
در پایان اطمینان دارم ملت شریف ایران، بیماران و خانواده های ایشان قدردان زحمات و تلاشهای ایثارگرانه شما  بوده و با برگزاری یلدایی متفاوت و بدون دورهمی مانع اوج مجدد همه گیری و زحمات مضاعف شما خوبان خواهند شد.

دوقدم مانده به رقصیدن برف            یک نفس مانده به سرما به یخ
چشم در چشم زمستانی سرد             یک سبد عاطفه و مهر تقدیم شما

دکتر علیرضا خوشدل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *