پیام تسلیت دکتر خوشدل در پی ترور و شهادت دکتر محسن فخری زاده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پیامی به نمایندگی از دانشگاهیان علوم‌ پزشکی آزاد اسلامی تهران، ترور و شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی تسلیت گفت.

پیام تسلیت دکتر خوشدل در پی ترور و شهادت دکتر محسن فخری زاده

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پی ترور و شهادت دکتر محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی با صدور پیامی به نمایندگی از دانشگاهیان علوم‌ پزشکی آزاد اسلامی تهران این واقعه را تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

من الْمؤْمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا اللّه علیْه فمنْهمْ منْ قضى نحْبه ومنْهمْ منْ ینْتظر وما بدّلوا تبْدیلًا..
از میان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند..

بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به صهیونیسم جهانی و ایادی مزدور آن  در اقدامی وحشیانه، یکی ازخدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.
 شهادت این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به جامعه علمی - پژوهشی ودفاعی کشور بود، اما دشمنان این مرز و بوم بدانند راهی را که شهدا آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد. بی گمان ترور ناجوانمردانه این شهید بزرگوار و دیگر دانشمندان برجسته کشورمان که از سر زبونی و درماندگی دشمنان ذلیل ملت مسلمان ایران و همه ملت های آزاده جهان و نشانه ترس دشمنان ملت از پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی ایران است نخواهد توانست در مسیر پیشرفت علمی و قدرت دفاعی کشور ذره ای خلل ایجاد نماید.

اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند مردمی به محضرحضرت بقیه الله (عج) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، جامعه علمی کشور و عموم مردم شریف ایران و خانواده گرامی اش  تاکید می نماید راهی را که شهدا آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

علو درجات را برای آن شهید سعید از درگاه خداوند متعال خواستاریم .

ولا تحسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه أمواتًا ۚ بل أحیاءٌ عند ربّهم یرزقون (آل عمران-169)

دکتر علیرضا خوشدل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *