جمعه ٢٧ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

برگزاری نشست مشترک دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی واحدهای علوم پزشکی تهران

برگزاری نشست مشترک دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی واحدهای علوم پزشکی تهران

نشست مشترک دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون‌های نهاد نمایندگی رهبری در واحدهای پزشکی، علوم دارویی و دندانپزشکی به همت این نهاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام محمد تاج‌آبادی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد پزشکی در این نشست با بیان حدیثی از امیرالمومنین علیه السلام که فرمودند: «کسی را که نزدیکان رهایش کنند، دشمنان او را می‌ربایند» به ذکر نکاتی از این حدیث شریف در راستای فرهنگ سازی و حمایت از دانشجویان دغدغه‌مند در حوزه فرهنگی بیان کرد.

وی وظایف راهبردی کانون های دانشجویی را در صیانت از فضای عمومی دانشگاه تبیین کرد و خواستار آن شد که دانشجویان با نظم، اخلاق مداری و قانون گرایی و در مسیر اهداف انقلاب اسلامی و نیازمندی های نسل جوان، فعالیت های خود را دنبال کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران هم کانون های دانشجویی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری را خودجوش و متشکل از نیروهای متعهد دانشگاهی خواند.

دکتر خلیل علی محمدزاده تصریح کرد: «کانون های وابسته به نهاد باید مفتخر باشند اولا به اسلامی بودن خود که هیچ شرافتی بالاتر از اسلام نیست و ثانیا به تبعیت از ولایت فقیه و ارتباط با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری که امروز پرچمدار آن، خلف شایسته امام راحل است و ثالثا به فعال بودن در صحنه های علمی، فرهنگی و اجتماعی که شما را با مدیریت کارهای خود و بخش های مختلف جامعه بیشتر آشنا می سازد و برای مسئولیت های آینده ساخته و پرداخته می‌کند

مهندس حامد نوروزی مدیر اجرایی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد واحد پزشکی هم با تبیین رسالت نهاد رهبری در دانشگاه‌ها به ارائه راهکارهای لازم برای انجام کار تشکیلاتی و لزوم استفاده از روحیه انقلابی پرداخت و با بیان راهبردهای الزامی و اقتضایی کانون های نهاد به لزوم رویکرد نظارتی و هدایتی بر دیگر فعالیت های فرهنگی دانشگاه اشاره کرد و خواستار استفاده از ظرفیت دیگر بخش های دانشگاه در راستای نیل به اهداف شد.

نوروزی با تشریح امکانات و قابلیت های دفتر نهاد در حوزه رسانه و فضای مجازی بر حضور مؤثرتر مجموعه های فرهنگی و انقلابی در این حوزه با توجه به بیانات مقام معظم رهبری تأکید کرد.

در این نشست دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون های نهاد هر یک با بیان مطالبی در حوزه فعالیت های خود به تشریح فضای دانشگاه و ارائه راهکارهای مناسب برای مشارکت های دانشجویی در حوزه فرهنگی پرداختند.

در این جلسه به نمایندگی از کانون های دانشجویی، از طرف دفتر نهاد نمایندگی رهبری در این دانشگاه از زحمات و همراهی صادقی مسئول خدمات دانشگاه و همکاران وی با فعالیت های فرهنگی تجلیل شد.


٠٨:٣٢ - دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٨١٥٩    /    تعداد نمایش : ٨٧٨


امتیازدهی

خروج
نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
وزارت علوم
وزارت بهداشت
صندوق رفاه دانشجويان
نشر معارف
مركز آموزش مجازي دانشگاه آزاد علوم پزشكي تهران
نشريه پرسمان
سامانه پشتيباني سايت هاي اينترنتي نهاد
عمره دانشجويي
ازدواج دانشجويي
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان
اعتكاف دانشجويي
حوزه دانشجویی
پرسمان